Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa(injekcyjna) jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej substancji odżywczych, mikroelementów, peptydów oraz kwasu hialuronowego. Podawanie injekcji pozwala na szybkie działanie i uzyskiwanie efektów rewitalizujących – odmładzajacych skórę. Zabieg mezoterapii polega na podawaniu sródskórnie małych dawek wyżej wymienionych substancji. Zabieg można wykonywać na twarz, szyję, dekolt, grzbiety dłoni i inne części ciała w zależności od potrzeb skóry. Zabieg może być wykonywany przez cały rok na każdym typie skóry. Efekty to odmłodzenie, nawilżenie, rozjaśnienie, poprawa gęstości skóry, jej napięcia, elastyczności – redukcja efektów starzenia się. Zabiegi powinny być wykonywane cyklicznie co 2-4 tygodnie a w fazie podtrzymującej raz na kilka miesięcy. Pełen efekt widać juz po 4 do 8 zabiegach.

Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe – PRP to preparat autologiczny otrzymywany z własnej krwi Pacjenta.

Z pobranej i odwirowanej krwi Pacjenta uzyskujemy niezwykle ważne  składniki do regeneracji komórek skóry tzw – czynniki wzrostu które stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek, aktywują mikrokrążenie, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Efektem zabiegu są odrastanie i gęstnienie włosów,usuwanie worków  i cieni pod oczami, poprawa  gęstości i napięcia skóry, poprawa kolorytu skóry, poprawa napięcia powiek, wygładzenie blizn np. po trądziku.

Pierwsze efekty po zabiegu widziane są po 2 tyg, a już po 2 dobach zaczyna się przebudowa tkanek, zwiększenie gęstości i elastyczności skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek uzyskujemy po 3 zabiegach (1-3 do 6 miesięcy), a już po 2 zabiegach widziane jest zagęszczenie włosów i poprawa ich kondycji. Przeciwwskazania do zabiegu to nowotwory, choroby  krwi, ciąża, karmienie piersią, przyjmowanie niektórych leków.

Mezoterapia PRP – 1 zabieg co 2-6 tyg minimum 2 zabiegi w serii do 5 zabiegów.

Wypełnianie drobnych zmarszczek – 2 zabiegi co 3 tyg.

Kuracje cykliczne 1-3 zabiegów na rok w serii.

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna-to nieinwazyjne modelowanie sylwetki polegająca na podawaniu zastrzyków z substancji powodującej rozpuszczenie komórek tłuszczowych. W miejscu wstrzyknięcia powstaje obrzęk komórek, które pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi, wątroby gdzie są rozkładane, a następnie wydalane przez organizm. Jest to zabieg bezpieczny. Efekt zależy od ilości tkanki tłuszczowej. W przypadku jej niewielkiej ilości efekt uzyskujemy po 2 – 3 zabiegach, gdy ilość tkanki tłuszczowej jest obfita musimy wykonać więcej zabiegów. Zabiegi wykonujemy co 3-4 tygodnie. Wspomagająco można zastosować masaż limfatyczny celem szybszego uwalniania tłuszczu z komórek. Wskazania do zabiegów lipolizy iniekcyjnej to fałdy tłuszczu na udach biodrach, pośladkach, brzuchu, byczy kark, podwójny podbródek, ginekomastia u mężczyzn itd. Przeciwwskazania do zabiegu to ciąża, laktacja, cukrzyca, choroby nerek, wątroby, przyjmowanie niektórych leków.

O każdym zabiegu decyduje lekarz po konsultacji z Pacjentem.

Zmarszczki okolicy ust

Zmarszczki okolic ust

Kurze łapki

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

Wypełnianie brózd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych i gładzizny czoła kwasem hialuronowym

Wygładzanie brózd nosowo-wargowych i gładzizny czoła

Wygładzanie brózd nosowo-wargowych i gładzizny czoła